Terabim Bilgisayar Web Yazılım Merkezi

Kurumsal

2013 Yılında kurulan firmamız “ Terabim Bilgisayar Web Yazılım Merkezi ” ; Sektöründe genç ve aktif kadrosuyla 25 Yıllık bilgi birikimi ve deneyimiyle adını kısa zamanda duyurmayı başarmıştır.

Bilişim sektöründe ülkemizi temsil eden ve uluslar arası yazılımda lider kuruluşların teknik destek , eğitim ve satış hizmetlerini sürdürmekteyiz. Donanım ürünlerinde dünyada ün yapmış markalarında son kullanıcıya satış ve pazarlamasını da yürütmekteyiz.

İnternet Teknolojilerinde web tasarım hizmetlerimiz hizmet yelpazemizin kollarından sadece biridir. Tasarım çalışmalarında başta müşteri memnuniyeti, yeni ufuklar açmak , yeni pazar payı oluşturmak kurumsal çalışmalarımız birer sonucudur.

Terabim Bilgisayar Web Yazılım Merkezi; yeni teknolojik gelişmeleri yakından takip eden tecrübeli ve dinamik ekibiyle sizlere en iyi hizmeti sunmayı kendisine ilke edinmiştir…

Misyon

Türkiye pazarında marka olmak için elimizdeki tüm imkanları kullanıyoruz… Hak ederek , güvenle ve inançla bu yolda yürümek her zaman misyonumuz olacaktır.

Vizyon

Terabim ; ilkeleri doğrultusunda Türkiye' nin en genç ve deneyimli bilişim firmalarından biri olarak sektöre yön vermeyi amaçlamaktadır.

Bayiliklerimiz,


MİKROKOM “ GMS.NET ” Konya Satış Bayii
MİKROKOM " BDY.NET " Konya Satış Bayii
PANDA SECURITY Konya Yetkili Bölge Bayii
ZWCAD Konya Yetkili Satış Bayii
ADOBE Satış Bayii
COREL Satış Bayii
ETA Programları Yetkili Satış Bayii
AKINSOFT Çözüm Ortağı
BYTE Entegre – Eczane Satış ve Eğitim Bayii