Terabim Bilgisayar Web Yazılım Merkezi

ZWCAD Touch

SATIN AL

DEMO İNDİR

Ürün Açıklaması

Mobil aygıtlar için mükemmel CAD ZWCAD Touch ücretsiz bir DWG düzenleyicidir. DWG dosyaları açabilir, düzenleyebilir veya üzerine not ekleyebilirsiniz. Bulut depolaması sayesinde, nerede olursanız olun fikirlerinizi hemen uygulayabilirsiniz.

DWG Dosyalarını Hemen Açın

Güçlü ZWCAD Motoru Teknolojisi sayesinde, ZWCAD Touch 10 MB'a kadar olan DWG dosyalarınızı çok hızlı açar. Şimdiye kadar ki en hızlı mobil CAD uygulaması.

 

 

Sesinizle Hemen Not Ekleyin

Çizimlerinize sesli notlar ekleyebilirsiniz. Özellikle şantiyedeki incelemelerde, not ekleme işlemini daha akıllı kılıyor ve kolaylaştırıyor.

 

 

3. Parti Bulut Depolama Hizmetleri

ZWCAD Touch içindeki dahili üçüncü parti bulut hizmetleri desteğiyle, dosyalarınızı herhangi bir zaman, herhangi bir yerde, Dropbox, Skydrive ve Google Drive hesabınıza aktarabilir veya bu hesaplarınızdaki dosyaları indirebilirsiniz.

 

 

3D Görüntüleme & Görünüm Kontrolü

ZWCAD Touch sadece 2D DWG dosyalarıyla değil, 3D çizimlerle de çalışır. 3D modelleri, herhangi bir gecikme yaşamadan, yumuşak bir şekilde kaydırabilir ve yakınlaştırabilirsiniz.

 

 

Masaüstü ve Mobil Aygıtlarıyla Eşzamanlı Çalışın

ZWCAD Touch, CAD tasarımı için masaüstü çözümü olan ZWCAD+ ile entegre çalışmasını sağlayan, akıllı ve verimli bir masaüstü-mobil iş akışı sağlıyor. Kişisel çalışmaların eş zamanlı olarak ekip ile paylaşımını garantiliyor.

 

 

Erişimden paylaşıma, tam iş akışı desteği

Dört basit adımda çizimleri açıp, düzenleyip, göndererek ve paylaşarak çalışma veriminizi arttırın.