Terabim Bilgisayar Web Yazılım Merkezi

Adobe Photoshop CC (2014)

SATIN AL

DEMO İNDİR

Ürün Açıklaması

Dünyaya yepyeni bir perspektiften bakın. Önce fotoğrafınızı çekin, ufuk noktasını Photoshop CC'deki yeni Perspektif Çarpıtma özelliği ile daha sonra ayarlayın.

Photoshop iş başında

Daha güçlü akıllı nesneler

Burada mükemmelleştirin. Her yerde tekrar tekrar kullanın.
Bağlantılı Akıllı Nesneler özelliğinin Photoshop dosyalarınızda bağımsız şekilde kullanılabilmesi sayesinde üzerinde değişiklik yaptığınız orijinal Akıllı Nesne tüm belgelerinizde güncellenir. Üstelik şimdi, bir PSD'deki Akıllı Nesne bağlantılarını paketleyerek kolaylıkla taşıyabilirsiniz.

Geliştirilmiş katman kompozisyonları

Bir katmanı değiştirin. Uğraşmaktan kurtulun.
Katman Kompozisyonları, katman durumlarının küçük ekran alıntılarıdır. Şimdi, yapılan değişikliklerin tüm Katman Kompozisyonlarında eşitlenebilmesi ve Akıllı Nesne içindeki bir Katman Kompozisyonunun etkinleştirilip devre dışı bırakılabilmesi sayesinde Katman Kompozisyonları tasarım iş akışlarını çok daha verimli kılıyor.

Bulanıklaştırma galerisi hareket efektleri

Görüntülerinize hareket katan bulanıklıklar.

Görüntülerinizde bir hareket hissi mi uyandırmak istiyorsunuz? Yeni Bulanıklaştırma Galerisi efektleriyle dairesel veya oval bulanıklıklar ve yol bulanıklıkları ekleyin.

Adobe Generator

Rekor sayılabilecek bir sürede web tasarımı.

Generator teknolojisi sayesinde, görüntü varlıklarını çalıştığınız sırada oluşturarak manuel dilimleme ve dışa aktarma işlemlerini atlayabilirsiniz. Ayrıca varlıkları kolaylıkla Edge Reflow'a taşıyarak mizanpajlarınızı farklı aygıtlara göre de ayarlayabilirsiniz.

Akıllı Nesne geliştirmeleri

Harici dosyalara verilen bağlantıları tek bir dizinde paketleyerek koruyun. Mevcut gömülü Akıllı Nesneleri bağlantılı Akıllı Nesnelere de dönüştürebilirsiniz.

Typekit masaüstü fontları

Gerekli fontları Typekit kitaplığından seçin, masaüstünüze eşitleyin ve Photoshop font menüsünden anında erişin. Photoshop, belgelerinizde eksik olan fontları bile otomatik olarak yerleştirir.

Genişletilmiş Mercury Graphics Engine desteği

Mercury Graphics Engine ile sunulan OpenCL performans artışı ile görüntüleri üst örnekleme işlemlerini (dosya boyutu ve ekran kartı yapılandırmasına bağlı olarak) 15 kat daha hızlı yapın. Motor, Bulanıklaştırma Galerisi hareket efektlerini ve Odak Maskesi özelliğini de destekliyor.

Geliştirilmiş Katman Kompozisyonları

Artık bir katmanın görünürlüğünü, pozisyonunu veya görünümünü bir Katman Kompozisyonu halinde değiştirip bu değişikliği diğer tüm katmanlarla eşitleyerek zaman kazanabilirsiniz. Ayrıca, her Katman Kompozisyonunun niteliğini kolayca görebilir ve bir Akıllı Nesne içinde bir Katman Kompozisyonuna geçiş yapabilirsiniz.

Font Arama

Fontları adlarına göre arayın ve her fontun önizleme görüntüsünü anında alarak mükemmel fontu seçin.

Deneysel özellikler

Yeni bir tercih ayarı, uygulamalı denemeler yaparak yeni Photoshop özelliklerini resmi olarak piyasaya sunulmadan önce şekillendirmenizi sağlıyor.

Bulanıklaştırma Galerisi hareket efektleri

Yol Bulanıklığı özelliğini kullanarak her türlü yola bulanıklık ekleyebilir, Dönüş Bulanıklığı özelliği ile dairesel ve oval bulanıklıklar oluşturabilirsiniz. Mercury Graphics Engine sayesinde tüm Bulanıklaştırma Galerisi etkileşimleri hızlı ve akıcı biçimde yapılabiliyor.

Genişletilmiş 3B baskı özellikleri

Artık Photoshop'un 3B ağlarınızı nerede ve nasıl onardığını tam olarak görebilir ve tasarımlarınızı 3B modelleme uygulamalarında işleyerek güzelleştirebilirsiniz. WYSIWYG önizlemeleri sayesinde modellerinizi baskı öncesi daha doğru şekilde tarayın. Ayrıca daha fazla 3B yazıcı ve servis sağlayıcı desteğinden yararlanın.

Her zamankinden daha hızlı akıllı üst örnekleme

Düşük çözünürlüklü bir görüntüyü basıldığında mükemmel görünmesini sağlayacak şekilde genişletin veya büyük bir görüntüyle başlayarak poster veya reklam panosu boyutunda küçültün. Üst örnekleme, ayrıntıları ve keskinliği bozulmalara yol açmadan korur. Artık Mercury Graphics Engine ile sunulan OpenCL sayesinde çok daha hızlı sonuçlar elde edebilirsiniz.

Odak Maskesi

Photoshop, görüntünüzün odak noktası içindeki alanları otomatik olarak seçerek bir maske başlatmanızı sağlar. Odak Maskesi, portre çekimleri ve alan derinliği geniş olmayan diğer görüntülerde mükemmel şekilde işler, Mercury Graphics Engine ise hızlı performans sunar.

Adobe Generator geliştirmeleri

Generator varlıklarını adlandırma işlemini kolaylaştırın, belge genelinde varsayılan ayarlar belirleyerek ve dışa aktarılan nesnelerin alt klasörlerini belirterek Generator çıktılarını düzenlemede daha fazla esnekli kazanın. Generator aynı zamanda geliştiricilerin daha güçlü eklentiler oluşturmalarını sağlayacak yeni API'ler de sunuyor.

İş Akışı Geliştirmeleri

Tüm iş akışlarında geliştirilmiş özellikler sayesinde daha hızlı ve akılcı biçimde çalışın. Artık genişletilmiş Renk Paneline ulaşabilir Ayarları Eşitle komutuyla en son kullandığınız fırçalara erişebilir, çalışma alanı ayarlarınızı, klavye kısayollarınızı ve menüde yaptığınız özelleştirmeleri eşitleyebilirsiniz.

İçerik Duyarlı teknolojide yapılan geliştirmeler

İçerik Duyarlı Dolgu, Taşıma ve Yama işlevlerinde kullanılan yeni teknoloji, gökyüzü gibi degradeler içeren alanları kusursuz şekilde harmanlayarak mükemmel ve hiç olmadığı kadar gerçekçi sonuçlar almanızı sağlar.

Adobe Camera Raw 8 geliştirmeleri

Görüntüleri iyileştirin, perspektif deformasyonlarını düzeltin ve daha hassas bir şekilde vinyetler oluşturun. Ayrıca, etkileşimli histogram, önceki/sonraki görünüm önizlemeleri ve daha pek çok özelliğe erişin.

Daha Akıllı Kılavuzlar

Birçok şekil ve nesneyi tuval üzerinde birbirlerinden eşit uzaklıklarda hizalamaya çalışmayı bırakın. Artık, nesneler arasındaki uzaklığı hızla piksel düzeyinde görebilir ve içeriğin düzenini hassas bir şekilde ayarlayabilirsiniz.

Geliştirilmiş Windows 8.1 dijital kalem desteği

Windows 8.1 aygıtlarında dijital kaleminizle daha hızlı ve rahatlıkla çalışın ve yüksek frekanslı örnekleme sayesinde daha düzgün fırça darbeleri oluşturun.

Ve çok daha fazlası

Diğer özellikler: çok büyük PNG dosyaları için destek, 3D LUT'leri dışa aktarma, Sony RAW ve Canon RAW gibi yeni video formatları için destek ve daha fazlası.

Windows

 • Intel® Pentium® 4 veya AMD Athlon® 64 işlemci (2 GHz veya daha hızlı)
 • Microsoft® Windows® 7 Service Pack 1, Windows 8 veya Windows 8.1 
 • 2 GB RAM
 • Yükleme için 2 GB kullanılabilir sabit disk alanı; yükleme sırasında ilave boş alan gerekir (çıkarılabilir flash depolama aygıtlarına yüklenemez)
 • 1024x768 ekran (1280x800 önerilir), 16 bit renk ve 512 MB VRAM ile
 • OpenGL 2.0–uyumlu sistem
Gerekli yazılım etkinleştirme, abonelikleri doğrulama işlemleri ve çevrimiçi hizmetlere erişim için İnternet bağlantısı ve kayıt gereklidir.*

Mac OS

 • 64 bit desteğine sahip çok çekirdekli Intel işlemci
 • Mac OS X v10.7, v10.8 veya v10.9
 • 2 GB RAM
 • Yükleme için 2 GB kullanılabilir sabit disk alanı; yükleme sırasında ek boş alan gerekir (büyük-küçük harf duyarlı dosya sistemi kullanan bir disk bölümüne veya çıkarılabilir flash depolama aygıtlarına yüklenemez)
 • 1024x768 ekran (1280x800 önerilir), 16 bit renk ve 512 MB VRAM ile
 • OpenGL 2.0–uyumlu sistem
Gerekli yazılım etkinleştirme, üyelik doğrulama ve çevrimiçi hizmetlere erişim için İnternet bağlantısı ve kayıt gereklidir.*