Terabim Bilgisayar Web Yazılım Merkezi

Kaspersky Internet Security 2015

SATIN AL

DEMO İNDİR

Ürün Açıklaması

PC'ler, Mac'ler ve mobil cihazlar için tek lisanslı, çoklu platform çözümü

1 + 1 Kullanıcı  Lisans süresi 1 Yıl
3 + 1  Kullanıcı  Lisans süresi 1 Yıl
5 Kullanıcı  Lisan süresi  1 Yıl
 

Çevrimiçi bankacılık veya alışveriş yaparken, Internet'te gezinirken veya arkadaşlarınızla sohbet ederken ister bilgisayarınızı, telefonunuzu, ister tabletinizi kullanın Internet aynı güvenlik tehditlerini içerir. Saldırıları gerçekleştirmek için gittikçe daha sofistike teknikler kullanan siber suçlular ile, virüs, kimlik hırsızlığı, çocuklarınıza yönelik tehditler veya paranızın ya da bankacılık ayrıntılarınızın çalınması olaylarının kurbanı olmak çok kolaydır.

Kaspersky Internet Security – çoklu cihaz 2015 ile, yalnızca tek bir ürüne ve tek bir lisansa ihtiyacınız olur ve bununla hemen hemen tüm PC, Mac bilgisayar ve Android telefon ve tablet kombinasyonlarını koruyabilirsiniz. Çevrimiçi olduğunuzda hangi cihazı kullanırsanız kullanın, Kaspersky Lab’in ödüllü güvenlik teknolojilerinin sizin, paranızın, gizli bilgilerinizin ve çocuklarınızın emniyetini korumasını sağlayın.

Ayrıca iPhone, iPad veya Windows Phone cihazınızla internette gezinirken emniyetinizi koruyan ücretsiz iOS ve Windows Phone için Kaspersky Safe Browser'ı da indirebilirsiniz.

Avantajlar

Kendinizi en yeni kötü amaçlı yazılım saldırılarına karşı koruyun

Siber suçlular tarafından her gün 315.000'den fazla yeni kötü amaçlı yazılım öğesi ortaya çıkarılıyor. Bilgisayarlarınızı, mobil cihazlarınızı ve gizli bilgilerinizi koruyacaksanız en yeni tehditlere karşı güncelliğini koruyan bir güvenlik çözümüne ihtiyacınız olur.

Kaspersky Lab’in ödüllü güvenlik teknolojileri yeni ve ortaya çıkmakta olan tehditlerle başa çıkabilme yetenekleriyle tanınır. Bağımsız testler bulut destekli teknolojilerimizin yeni tehditleri 0,02 saniye kadar kısa sürede tanımlayabilmemize yardımcı olduğunu göstermiştir. Gerçek zamanlı güncellemeler ve yeni kötü amaçlı yazılımlara ve diğer tehditlere karşı son derece hızlı savunma için Kaspersky Lab bir numaralı seçiminizdir.

Performanstan ödün vermeyen bir güvenlik elde edin

PC, Mac ve Android telefon ve tabletiniz ile bunların üzerinde sakladığınız değerli bilgilerinizin tamamen korunmasını sağlamak isterken performansı bozan ve dijital yaşamınızın tadını tam olarak çıkarmanıza engel olan bir güvenlik yazılımıza sahip olmak iyi bir şey değildir.

Sürekli gerçekleştirilen kötü amaçlı yazılım saldırılarının artan karmaşıklığına rağmen, Kaspersky Lab korumayı ve verimliliği başarılı bir şekilde birleştiren güvenlik çözümleri geliştirmiştir, dolayısıyla teknolojilerimiz "arka planda" çalışır ve cihazlarınız tam olarak tasarlandıkları gibi bir performans gösterebilir. Ayrıca, özel Oyuncu Modumuz PC'nizde kesintisiz bir oynama deneyimine sahip olarak kendinizi aksiyona tamamen kaptırmanın keyfini yaşamanızı sağlar.

Suçluların web kameranız* üzerinden sizi gizlice izlemelerini durdurun

Siber suçlular kişilerin gittikçe artan web kamerası kullanımlarını sömürme fırsatlarını fark etmekte hızlıdırlar ve medya çirkin amaçlar için masum kullanıcıların web kameralarına erişildiğine dair haberlerle doludur. Casusları nasıl durdurabilirsiniz?

Kaspersky Lab yetkisiz kullanıcıların web kameranıza uzaktan erişmelerini önleyen tamamen yeni Web Kamerası Koruma teknolojileri geliştirmiştir. PC'nizi koruyan teknolojilerimizle, artık birisinin bilgisayarınıza virüs bulaştırıp sizi ve çevrenizi gözetlemek için web kameranızı kullandığı konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

*Web Kamerası Koruması yalnızca Windows PC'lerde kullanılabilir.

Paranızın ve finansal bilgilerinizin çalınmasını önleyin

Çevrimiçi bankacılık, alışveriş ve ödeme sistemleri bir dizi günlük işin yapılmasını kolaylaştırmış, ancak aynı zamanda şifrelerinizin, hesap detaylarınızın ve paranızın çalınması olasılığı gibi ciddi güvenlik risklerini de ortaya çıkarmıştır.

Bir bankacılık, alışveriş veya ödeme web sitesini ziyaret etmek için her PC veya Mac* kullandığınızda, Kaspersky Lab’in benzersiz Safe Money teknolojisi web sitesinin güvenli olup olmadığını kontrol eder, sahte veya dolandırıcılık amaçlı bir web sitesi tarafından kandırılmadığınıza emin olur ve daha sonra siteyi özel ve korunmuş bir modda açar. Safe Money banka hesabınızı ve kredi kartı numaralarınız ile kişisel bilgilerinizi siber suçluların erişimi dışında tutmanıza yardımcı olmak amacıyla çevrimiçi finansal işlemleriniz için etkin bir ek güvenlik katmanı ekler.

*Mac için 2015'ün sonlarına doğru kullanılabilir olacaktır.

"Kimlik Hırsızlarının" kontrolü ele almasına izin vermeyin

Birisinin sizin gizli bilgilerinize erişmesi durumunda ortaya çıkabilecek karışıklığı düşünün. Suçlular parolalarınızı ve kişisel verilerinizi ele geçirirlerse sizin "dijital kimliğinize" bürünüp paranızı ele geçirebilir ve bir dizi uzun vadeli soruna neden olabilirler.

Bazen meşru web sitelerine bile kötü amaçlı yazılımlar bulaşabildiği ve kötü amaçlı kod otomatik olarak bilgisayarınıza, akıllı telefonunuza veya tabletinize indirilebildiği için siz bir web sitesini ziyaret etmeden önce Kaspersky Lab tüm web bağlantılarını otomatik olarak kontrol eder ve bunların emniyetli olduklarından emin olur. Teknolojilerimiz ayrıca kimlik avı kampanyalarının değerli kişisel bilgilerinizi açıklama konusunda sizi kandırıp başkalarının kimliğinizi üstlenmesini veya paranızı çalmasını engellemek için e-posta mesajlarınızı da tarayabilir.

Çocuklarınızın emniyetli bir şekilde Internet'in keyfini çıkarabilmelerini sağlayın

Internet tehditleri, gördüklerine ve iletişim kurdukları kişilere güvenen masum çocukları bir yana bırakın, güvenliğe önem veren yetişkinler için de korkutucu olabilir. Bununla birlikte, Internet aynı zamanda güçlü bir eğitim aracı da olduğu için çocuklarınıza güvenli erişim sağlamanız gerekir.

Siz çocuklarınızın yanında olamadığınızda bile, ödüllü Ebeveyn Denetimi özellikleri cinsel sapıklar dahil, çocuklarınızı Internet tabanlı tehditlere karşı korur. Kaspersky Lab çocuklarınız ister PC, ister Mac kullansın, onların Internet'i nasıl kullandıklarını, ne zaman çevrimiçi olabileceklerini ve kimlerle iletişim kurabileceklerini kontrol edebilmenizi sağlar. İndirmeleri engelleyebilir, uygunsuz web içeriklerine erişimi engelleyebilir, sosyal ağları yönetebilir ve çocuklarınızın temel kişisel bilgilerini göndermelerini önleyebilirsiniz.

Dışarıdayken emniyetinizi koruyun ve maliyetlerinizi yönetin

Halka açık Wi-Fi kullanırken, suçluların e-postalarınızı, parolalarınızı, kredi kartı numaralarınızı ve daha fazlasını ele geçirmeleri kolaydır. Bilgilerinizi korumanın yanı sıra, Wi-Fi ve 3G / 4G ağ operatörlerinin aşırı ücretlerinden de kaçınmanız gerekir.

Kaspersky Lab’in yeni Wi-Fi Güvenlik Bildirimi* özelliği kullandığınız Wi-Fi bağlantısının güvenliğini otomatik olarak doğrular, açıkları kontrol eder, potansiyel riskler konusunda sizi uyarır ve güvenlik ayarlarınızı değiştirmeniz konusunda size önerilerde bulunur. Bunlara ek olarak, yeni Maliyet Bilinciyle Ağ Oluşturma* özelliği otomatik olarak belirlediğiniz veri sınırını aşmanızı önler, böylece PC'nizi halka açık Wi-Fi, 3G veya 4G üzerinden Internet'e erişmek için kullanırken veri trafiği kullanımınızı otomatik olarak yönetip optimize edebilmenizi sağlar.

*Wi-Fi Güvenlik Bildirimi ve Maliyet Bilinciyle Ağ Oluşturma özellikleri yalnızca Windows PC'lerde kullanılabilir. Maliyet Bilinciyle Ağ Oluşturma özelliği yalnızca Windows® 8 veya üzerinde kullanılabilir.

Çok çeşitli bilgisayarları ve mobil cihazları güvenlik altına alın

Dışarıdayken Internet'te gezinmekten, sosyalleşmekten, çevrimiçi bankacılıktan ve alışverişten keyif alıyorsanız, Android telefonunuzun ve tabletinizin de dizüstü ve masaüstü bilgisayarlarınız gibi tamamen korunduğuna emin olmanız gerekir.

Artık yalnızca tek bir ürün ve tek bir lisansla birden fazla cihazı koruyabilirsiniz. Kaspersky Internet Security – çoklu cihaz 2015, çeşitli PC, Mac bilgisayarları, Android telefon ve tablet kombinasyonlarını koruyabilir. Korumak istediğiniz cihaz kombinasyonunu seçmekte serbestsiniz. 5 cihazlık bir lisansla, 1x PC, 2x akıllı telefon ve 2x tableti veya 1x Mac, 2x PC ve 2x tableti koruyabilirsiniz. Seçim size aittir.

Android telefon ve tabletlerinizi koruyun

Mobil kötü amaçlı yazılımların %99'u Android cihazları hedefler. Dahası, akıllı telefonlar ve tabletler son derece kompakt olduğu için bunları kaybetmek veya çaldırmak da kolaydır, dolayısıyla kişisel bilgileriniz, banka hesabınız ve kredi kartı detaylarınız yanlış ellere geçebilir.

Kaspersky Lab’in kullanımı kolay mobil güvenlik teknolojileri ve bulut destekli koruma özellikleri Android telefonunuzu ve tabletinizi en son virüslere, casus yazılımlara, Internet tabanlı saldırılara ve daha fazlasına karşı koruyacak şekilde optimize edilmiştir. Buna ek olarak, Gizlilik Koruması özelliği kişileriniz, aramalarınız, metin mesajlarınız ve günlükleriniz konusundaki ayrıntıları gizlerken, telefonunuzun kaybolması veya çalınması durumunda özel hırsızlığa karşı koruma özellikleri cihazı engellemenizi, üzerindeki verileri silmenizi ve yerini bulmanızı sağlar.

Temel Özellikler

PC'ler, Mac bilgisayarlar, Android cihazlar, iPhone, iPad ve Windows Phone için ana güvenlik işlevleri

Windows tabanlı PC koruması

 • Ödüllü kötü amaçlı yazılımdan koruma
 • En yeni tehditlere karşı bulut yardımlı koruma
 • Webcam Koruması – Gizliliğinizi korur
 • Safe Money – Çevrimiçi bankacılık ve alışveriş için ekstra güvenlik sağlar
 • Web koruması – Web bağlantıları için denetleyici, kimlik avı koruması ve anti-spam
 • Gelişmiş Ebeveyn Denetimi – Çocukları çevrimiçi risklere karşı korur
 • Wi-Fi Güvenlik Bildirimi – Halka açık Wi-Fi kullanırken güvenlik sağlar
 • Maliyet Bilinciyle Ağ Oluşturma – Maliyetlerinizi daha kolay yönetmenizi sağlar

Mac koruması

 • Ödüllü kötü amaçlı yazılımdan koruma
 • En yeni tehditlere karşı bulut yardımlı koruma
 • PC koruması – Kötü amaçlı PC yazılımlarının Mac'inizden arkadaşlarınızın PC'lerine aktarılmasını önler
 • Safe Money* – Çevrimiçi bankacılık ve alışveriş için ekstra güvenlik sağlar
 • Web koruması – Web bağlantıları için denetleyici ve kimlik avı koruması içerir
 • Gelişmiş Ebeveyn Denetimi – Çocukları çevrimiçi risklere karşı korur
 • Retina ekranın tüm gereksinimleri için destek
 • OS X'in en son sürümleriyle uyumludur

*Mac için 2015'ün sonlarına doğru kullanılabilir olacaktır

Android akıllı telefon ve tablet koruması

 • Ödüllü kötü amaçlı yazılımdan koruma
 • En yeni tehditlere karşı bulut yardımlı koruma
 • Hırsızlığa karşı koruma – Çalınan cihazların engellenmesine ve yerinin bulunmasına yardımcı olur
 • Android akıllı telefonlar için Çağrı ve Mesaj Filtresi
 • İnternette güvenli gezinme – Tehlikeli ve kimlik avı amaçlı bağlantıları engeller
 • Gizlilik Koruması: Başka kişilerin telefonunuzda görebileceklerini kontrol eder
 • Web sitesi kontrolü – Kısa mesajların içindeki kötü amaçlı bağlantılar ile ilgili uyarır

iOS ve Windows Phone için Güvenli Tarayıcı koruması

 • iPhone, iPad ve Windows Phone için internette gezinme koruması
 • Web sitesi kontrolü – Dolandırıcılık amaçlı URL'leri tespit eder
 • Bulut destekli kimlik avı koruması
 • İçerik filtreleme – Uygunsuz içeriği filtrelemenize olanak tanır
 • Google, Yahoo, Bing ve Yandex desteği

PC'ler, Mac'ler ve mobil cihazlar için tek lisanslı, çoklu platform çözümü

1 + 1 Kullanıcı  Lisans süresi 1 Yıl
3 + 1  Kullanıcı  Lisans süresi 1 Yıl
5 Kullanıcı  Lisan süresi  1 Yıl
 

Sistem Gereksinimleri

Kaspersky Internet Security – çoklu cihaz 2015 tarafından korunabilen her cihaz türü için sistem gereksinimlerini görüntüleyin:

 • Windows PC'ler
 • Mac'ler
 • Android Akıllı Telefonlar ve Tabletler
 • iPhone ve iPad

İşletim Sistemleri

Donanım Gereksinimleri

 • Microsoft Windows XP Home Edition (Service Pack 3 veya daha yeni bir sürüm)
 • Microsoft Windows XP Professional (32 bit) (Service Pack 3 veya daha yeni bir sürüm)
 • Microsoft Windows XP Professional (64 bit*) (Service Pack 3 veya daha yeni bir sürüm)
 • İşlemci: 800 MHz veya daha hızlı
 • 512 MB kullanılabilir RAM
 • Microsoft Windows Vista Home Basic (32 bit/64 bit*) (Service Pack 1)
 • Microsoft Windows Vista Home Premium (32 bit/64 bit*) (Service Pack 1)
 • Microsoft Windows Vista Business (32 bit/64 bit*) (Service Pack 1)
 • Microsoft Windows Vista Enterprise (32 bit/64 bit*) (Service Pack 1)
 • Microsoft Windows Vista Ultimate (32 bit/64 bit*) (Service Pack 1)
 • Microsoft Windows 7 Starter (32 bit)
 • Microsoft Windows 7 Home Basic (32 bit/64 bit*)
 • Microsoft Windows 7 Home Premium (32 bit/64 bit*)
 • Microsoft Windows 7 Professional (32 bit/64 bit*)
 • Microsoft Windows 7 Ultimate (32 bit/64 bit*)
 • Microsoft® Windows 8 / Pro/ Enterprise (32-bit or 64-bit**).
 • İşlemci: 1 GHz veya daha hızlı
 • 1 GB kullanılabilir RAM (32 bit) veya 2 GB kullanılabilir RAM (64 bit)
 • Microsoft Windows 8.1/Pro/Enterprise/8.1 update (32 bit/64 bit*)
 • İşlemci: 1 GHz veya daha hızlı
 • 1 GB kullanılabilir RAM (32 bit) veya 2 GB kullanılabilir RAM (64 bit)

*Bazı ürün özellikleri yalnızca x32 işletim sistemlerinde çalışabilir.

Tüm yüklemeler için gerekenler

 • Sabit sürücüde yaklaşık 480 MB boş alan (anti-virüs veritabanı boyutuna bağlı olarak)
 • CD/DVD sürücüsü; programın CD ROM'dan kurulumu için
 • Bilgisayar faresi
 • Ürün etkinleştirme ve güncellemeler için Internet bağlantısı
 • Microsoft Internet Explorer 8 veya daha yeni bir sürüm
 • Microsoft Windows Installer 3.0 veya daha yeni bir sürüm
 • Microsoft .NET Framework 4

Netbook'lar için donanım gereksinimleri

 • CPU: Intel Atom 1,6 GHz
 • RAM: 1 GB DDR2
 • Sabit Disk: 160 GB
 • Video Kartı: Intel GMA950
 • Ekran: 10,1 inç, 1024x600 geniş ekran
 • İşletim Sistemi: Microsoft Windows XP Home Edition

Mac'ler

İşletim Sistemleri:

 • Mac OS X 10.7, 10.8, 10.9 or 10.10 (Intel® işlemci bulunan sistem)

Donanım gereksinimleri:

 • 1 GB RAM
 • 500 MB kullanılabilir sabit sürücü alanı (antivirüs veritabanı boyutuna bağlı olarak)

Genel gereksinimler

 • Internet bağlantısı (ürün etkinleştirme ve güncellemeler için)

Android Koruması

 • Android 2.3 - 4.4
 • Minimum ekran çözünürlüğü: 320 x 480
 • Yalnızca ARM tabanlı cihazlar desteklenmektedir

iPhone ve iPad

 • iOS 6.0 veya üzeri