Terabim Bilgisayar Web Yazılım Merkezi

ZWCAD Architecture 2015

SATIN AL

DEMO İNDİR

Ürün Açıklaması

Mimari araçlarla verimli tasarım
Etkili görselleştirmeyle fikirlerinizi sunun
Basit bir tek tıklamayla proje verisini yönetin

ZWCAD Architecture - Hızlı Üretkenlik için hazırlandı

ZWCAD Architecture yazılımı, hızlı üretkenlik için mimarlara hazırlanmış ZWCAD+ programıdır. ZWCAD+ programının tüm fonksiyonlarının yanı sıra, özellikle mimari çizimler için tasarlanmış olan, iş akışını geliştiren, günlük çizim görevlerini otomatize eden, sorun olasılıklarını azaltan ve verimliliği arttıran, içerik kütüphaneleri ve araçlar içerir.

Uyumluluk

Tanıdığınız ZWCAD+ Üzerine Eklendi, %100 DWG

ZWCAD Architecture, ZWCAD+ üzerinde geliştirilmiştir, tanıdığınız çizim ortamında, bildiğiniz CAD araçlarıyla çalışırsınız. Daha da önemlisi çiziminiz DWG formatında kaydedilir, böylece çizimlerinizi başkalarıyla paylaşabilirsiniz.

Görselleştirme

Özelleştirilmiş Mimari Katman Yönetimi, Otomatik Katman Yerleştirme

Akıllı katman yönetimi sistemi, siz çizim yaparken otomatik olarak öğeleri doğru katmanlara yerleştirir, renk ve çizgi tiplerini uygular. Yazılım, kolaylıkla sizin kurumsal ihtiyaçlarınıza göre düzenlenebilir.

2D çizin, 3D tasarlayın

Planlarınızı 2D çizin, görünümü değiştirin, tüm bileşenler 3D görüntülenecektir. Üstelik 3D modeliniz 2D planınızla uyumlu olcaktır. Gouraud görsel stili projeyi sezgisel olarak anlamanızı kolaylaştırır.

Kapsamlı Dahili Blok Kütüphanesi

Dahili Block Library, detay planlarınızı kolaylıkla tamamlamanızı sağlayan yüzlerce öğe içerir. Bu öğeler arasında mobilya, mutfak eşyaları, uygulamalar, araçlar, bitkiler de yer almaktadır. Çizime kolaylıkla alabildiğiniz bu bloklarla, bir çok çizimi baştan yapmaktan kurtulacaksınız.

Otomatik Yükselti ve Kesit

2D planda birkaç tıklamayla yükselti ve kesit oluşturulabilir. 2D plandaki duvarları, zeminleri, merdivenleri ve çatıları oluşturun.

Parametrik Akıllı Bina Bileşenleri

Duvar, kapı ve pencereleri doğrudan oluşturun Tek tek çizgilerden ve ızgaralardan duvar oluşturun. Genel pencere, cumba, yay pencere ve dörtgen delikler gibi kapı ve pencere kütüphanesinden seçim yapabilirsiniz. Her şey üzerinde çift tıklanarak ve parametreleri değiştirilerek yeniden boyutlandırılabilir. Bir kapıyı veya pencereyi kaldırdığınızda duvar otomatik olarak kendini düzeltecektir.

Kiriş, tabla ve kolonları yeniden düzenleyin

Belirli araçlarla kiriş, tabla ve kolonlar oluşturulabilir. Bu parametrik nesneler üzerinde çift tıklanarak veya özellikler paletinden değiştirilebilir. Noktalarından öteleyerek dilediğiniz gibi oluşturun ve düzenleyin.

Birkaç tıklamada çatı, çatı penceresi ve tepe penceresi oluşturabilirsiniz

ZWCAD Architecture, duvarlara veya bileşik çizgilere bağlı olarak çatı oluşturan araçlara sahip. Basitten karmaşığa, düzünden eğimlisine farklı türlerdeki çatıları birkaç tıklamayla oluşturun. Dilerseniz çatı veya tepe penceresi de ekleyebilirsiniz.

Açıklama

Tek tıklamada kapı/pencere tablosu hazırlayın

Sadece tek tıklamayla çizime kapı ve pencere tablosu ekleyin, elle hesaplamanıza gerek yok. Bu, hassaslığı ve verimliliği garantileyen, süper akıllı bir araç.

Özel Mimari ölçümlendirmeleri ve sembolleri

Mimari açıklamalar için özel araçlar oluşturuldu. Izgara sayısını ekleyen, topluca kapı/pencere çizgisel ölçümlerini ekleyen ölçümlendirmeler gibi. Bu araçlar yükselti, indeks sembolü, detaylı çizim sembolü, yön gibi sembollerin eklenmesini de sağlıyor.

Odalara kolaylıkla açıklama ekleyin

Akıllı araçlar, odaları tanıyor, otomatik olarak tarama ekliyor, oda ismini ve oda alan etiketlerini gösteriyor/gizliyor. En sonunda da birkaç tıklamada oda tablosunu oluşturuyor.

Paylaşım

3D Kayıt

DAE formatında kaydetme olanağı, çiziminizi Sketch up programına aktarmanız sağlıyor. STL formatı desteği de çalışmanızı 3D yazıcıya göndermenizi mümkün kılıyor.

Masaüstü bilgisayarınız ve mobil aygıtınız arasında esnek iş akışı

ZWCAD+ programının dahili online modülü ile, çiziminizi ve özel ayarlarınızı üçüncü parti bir bulut hizmetine kaydedebilirsiniz. CAD Pockets ile her yerde, tablet ve akıllı telefonunuzdan çalışabilirsiniz.

 


Duvar Katmanı

Yeni bir duvar oluştururken, birden fazla katman oluşturabilirsiniz, duvarın her katmanı için duvar tipini, yüksekliğini, materyalini, gücünü ve tarama desenini tanımlayabilirsiniz, hatta taban hattı ayarlarını bile değiştirebilirsiniz.

Google Earth'den alma

Tasarımınızın gerçek coğrafi ortama iyi yerleşip yerleşmediğini kolaylıkla kontrol edin. Daha önce tamamladıklarınız da dahil olmak üzere, Google Earth ekran görüntüsünü alarak tasarımınızı test edin ve geliştirin.

Unicode Güncellemesiyle Her Kelimeyi Okuyun

ZWCAD+’in çekirdeğindeki büyük güncelleme, tüm tasarım bilgilerinin farklı diller arasında kolaylıkla ve doğru şekilde aktarılmasını sağlar.

Daha Sadece ve Düzenli Arayüzü Deneyimleyin

Daha sade, düzenli ve sezgisel kullanıcı arayüzü, uzun süreli tasarımlarda görsel olarak rahatsız olmadan çalışmanızı sağlıyor.

Bir Düğmeye Tıklayarak Gerçekçi Tasarımlar

Sadece bir kesit ve yol veya farklı yerlerdeki farklı kesitleri seçin, anında 3D model elde edin.

Zaman Kazandıran Araçlarla Tasarımınızı Hızlandırın

Reference Manager, tüm dış referanları kolaylıkla yönetmenizi sağlar. Super Hatch, geleneksel Hatch fonksiyonunun sınırlarını genişleterek blok, referans ve resimleri tarama deseni olarak kullanmanızı sağlar.

Diğer Geliştirmeler

Bu sürümdeki yardım kılavuzu (İngilizce) programı daha iyi tanımanızı sağlayacak. ZWCAD Architecture performansı öncesine göre büyük ölçüde arttırıldı.

Mimari araçlarla verimli tasarım Etkili görselleştirmeyle fikirlerinizi sunun Basit bir tek tıklamayla proje verisini yönetin

 

İşletim sistemi:

  • Microsoft® Windows XP SP2 ve sonrası
  • Microsoft® Windows 2003 Server
  • Microsoft® Windows 2008 Server
  • Microsoft® Windows Vista
  • Microsoft® Windows 7
  • Microsoft® Windows 8

İşlemci:

Intel® Core™2 Duo veya AMD® Athlon™ X2 CPU veya sonrası

RAM:

1GB (önerilir)

Ekran kartı:

128M (önerilir)

Sabit disk:

1,5GB disk alanı (C diskinde 1GB boş alan gerekiyor)

Çözünürlük:

1024 x 768VGA Gerçek Renk görünümü (minimum)

İşaretleme aygıtı:

Fare veya diğer aygıtlar

DVD-ROM:

Herhangi bir hız (sadece yükleme için)