Terabim Bilgisayar Web Yazılım Merkezi

ZWCAD Mechanical 2015

SATIN AL

DEMO İNDİR

Ürün Açıklaması

Delik tablosu hazırlamak çok kolay!

Uluslararası ve özelleştirilebilir çizim standartlarıyla ekip paylaşımını uyumlu kılın

ZWCAD Mechanical, ISO, ANSI, DIN, JIS ve GB tasarımları çizim ortamlarını destekleyerek tasarımcıların ortak iletişim formlarını takip etmelerini sağlar.

Standards Synchronous Tool, yerel alan ağında (LAN) çalışan ekiplerin aynı ve güncel standartları kullanmasını garantiler.

Güçlü ve çoklu ölçümlendirmeyle mekanik ölçümlendirmeyi kolaylaştırın

Power Dimension, değişkenlerin üretime göre kontrol eden ve genişleten, tolerans ve malzeme liste bilgisini bütünleştiren, küçük iletişim kutularıyla ölçümlendirmeyi kolaylaştırıyor.

Multiple Dimension ile, minimum giriş ile çoklu ölçümlendirme oluşturabilirler, doğru alarla ordinat, paralel veya simetrik öğeler yerleştirebilirler.

Mekanik sembollerle hızlı tasarlayın

Yüzey doku sembolleri, başlangıç noktası tanımlayıcı, hedefler, konikleştirme, merkez delik, kaynak sembolleri gibi mekanik semboller, zamandan tasarruf etmenizi ve tasarım hassaslığını arttırmanızı sağlar.

Kapsamlı Part Library ve Part Builder ile çizimi hızlandırın

Part Library, vida, somun, pul, pim, perçin, yay, rulmanları ve dahasını içerir. Parçaları sıfırdan çizmektense bu kütüphanelerden alıp kullanan tasarımcılar, saatler sürecek işlerden tasarruf ederler. Kendi özel tasarım ihtiyaçlarınızı karşılamak için, Part Builder ile kendi parça kütüphanenizi oluşturabilirsiniz.

Hızlıca Kesit Çizgileri, Yön Sembolleri ve Detay Görünümleri oluşturun

Artık kesit çizgilerin, yön sembollerini ve detay görünümlerini, sadece birkaç tıklama süren sihirbazlarla oluşturun. Geometriden bir değişiklik yapıldığında detau görünümleri güncellenir.

Milleri ve Dişlileri Parametrik olarak oluşturun

Tasarımcılar milleri ve dişlileri geometrik parametreleri girerek oluşturarak tasarım sürecini hızlandırabilirler.

Grafik Stil Konfigürasyonu

Yeniden tasarlanan Style Configuration, kullanıcıların çizim standartlarını özelleştirebilmeleri için grafik bir arayüz sağlıyor. İlgili xml dosyalarını ve kod yapısını öğrenmeniz gerekmiyor. Katmanlar, başlık bloğu, sembol ve diğer öğeler için standart stili kolaylıkla değiştirebiliyorsunuz.

229+ yeni ISO ve DIN standardı parçaları

Bu sürümde eklenen 229+ ISO ve DIN standardında parça, uluslararası tasarımlarda olanaklarınızı arttırıyor. ISO standart parçalarının sayısı, kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayacak.

Yeniden tasarlanan şerit ikonları

Bu sürümde şerit menü için yeni tasarlanan ikonlar ZWCAD+ 2015 stiliyle birebir benzeşiyor. Tüm yeni arayüz, çok daha sade, rahat ve sezgisel. Uzun süreli çalışmalarda arayüz öğeleri ve görsel efektlerle dikkatiniz dağılmadan, ZWCAD Mechanical 2015 tasarımınıza konsantre olun.

Unicode Güncellemesiyle Her Kelimeyi Okuyun

ZWCAD+’in çekirdeğindeki büyük güncelleme, tüm tasarım bilgilerinin farklı diller arasında kolaylıkla ve doğru şekilde aktarılmasını sağlar.

Daha Sadece ve Düzenli Arayüzü Deneyimleyin

Daha sade, düzenli ve sezgisel kullanıcı arayüzü, uzun süreli tasarımlarda görsel olarak rahatsız olmadan çalışmanızı sağlıyor.

Bir Düğmeye Tıklayarak Gerçekçi Tasarımlar

Sadece bir kesit ve yol veya farklı yerlerdeki farklı kesitleri seçin, anında 3D model elde edin.

Google Earth ile gerçek dünyada tasarlayın

ZWCAD+ şimdi doğrudan Google Earth programından harita resmi alabilir. Bu yeni özellik, final tasarımınızı geçerli harita üzerinde görmenizi sağlar.

Zaman Kazandıran Araçlarla Tasarımınızı Hızlandırın

Reference Manager, tüm dış referanları kolaylıkla yönetmenizi sağlar. Super Hatch, geleneksel Hatch fonksiyonunun sınırlarını genişleterek blok, referans ve resimleri tarama deseni olarak kullanmanızı sağlar.

İşletim sistemi:

  • Microsoft® Windows XP SP2 ve sonrası
  • Microsoft® Windows 2003 Server
  • Microsoft® Windows 2008 Server
  • Microsoft® Windows Vista
  • Microsoft® Windows 7
  • Microsoft® Windows 8

İşlemci:

Intel® Core™2 Duo veya AMD® Athlon™ X2 CPU veya sonrası

RAM:

1GB (önerilir)

Ekran kartı:

128M (önerilir)

Sabit disk:

1,5GB disk alanı (C diskinde 1GB boş alan gerekiyor)

Çözünürlük:

1024 x 768VGA Gerçek Renk görünümü (minimum)

İşaretleme aygıtı:

Fare veya diğer aygıtlar

DVD-ROM:

Herhangi bir hız (sadece yükleme için)