Terabim Bilgisayar Web Yazılım Merkezi

ZWCAD Clasic Pro

ZWCAD™, mimari ve makine sektörlerine yönelik, ekonomik, DWG formatı uyumlu CAD çözümüdür. 2B geometrik nesne oluşturma ve düzenleme, ölçümlendirme, 3B katı modelleme, çizdirme, dosya paylaşımı gibi temel taslak fonksiyonaliteleriyle ZWCAD, yenilikçi, paylaşımcı ve design center, tools paletleri ve API ile özelleştirme desteği gibi özellikleriyle verimliliğinizi geliştiriyor. Eşsiz uyumluluğu ve kullanı dostu arayüzü, eğitime ihtiyaç duymadan ZWCAD ile hemen çalışmanızı sağlıyor.

Detaylı Bilgi

ZWCAD Touch

Mobil aygıtlar için mükemmel CAD ZWCAD Touch ücretsiz bir DWG düzenleyicidir. DWG dosyaları açabilir, düzenleyebilir veya üzerine not ekleyebilirsiniz. Bulut depolaması sayesinde, nerede olursanız olun fikirlerinizi hemen uygulayabilirsiniz.
Detaylı Bilgi

ZWCAD+ Extra-plus Tool-Kit

ZWCAD+ PRO için geliştirilen 18 akıllı fonksiyon, çizim ve detaylandırma verimliliğinizi geliştirecek. Metni yakınlaştırma, txt dosyasından metin alma, döndürme imleci, metni parçalama, blok sayma gibi çok sayıda küçük, kullanışlı fonksiyon içerir. Bu paket ÜCRETSİZDİR, arayüzü İngilizce'dir. Sadece ZWCAD+ Pro sürümünde kullanılabilir.

Detaylı Bilgi